POLITYKA PRYWATNOŚCI  
 
   
 
Polityka Ochrony Prywatności CZK.PL
Właścicielem portalu CZK.PL jest firma MARTECH SOFTWARE Sp. z o.o. z siedzibą w Szczecinie przy ul. T. Kutrzeby 7A/25. Naszym głównym celem jest zachowanie prywatności i poufności przekazanych nam danych osobowych, adresowych itp., a nie przeznaczonych dla ogółu odwiedzających strony serwisu.
Zasady ochrony prywatności określają procedury gromadzenia, przetwarzania, edycji i usuwania danych.
Polityka Ochrony Prywatności jest integralną częścią Regulaminu, dlatego akceptując Regulamin podczas procesu rejestracji Użytkownik zgadza się również na poniższe zasady oraz wyraża zgodę na gromadzenie i przetwarzanie swoich danych zgodnie z art.23 Ustawy o ochronie danych osobowych. Przedstawione poniżej zasady obowiązują wszystkich zarejestrowanych użytkowników. Zgodnie z art. 32 Ustawy o ochronie danych osobowych każdy użytkownik ma prawo wglądu, edycji oraz usunięcia swoich danych osobowych z portalu (z wyjatkiem przypadków określonych w Regulaminie).

W przypadku braku akceptacji dla poniższych zasad prosimy o nie korzystanie z serwisu CZK.PL


Zapraszamy do zapoznania się z treścią Polityki Ochrony Prywatności, aby mogli Państwo lepiej podejmować swoje decyzje podczas korzystania z serwisu.

JAKIE INFORMACJE ZBIERAMY O TOBIE

Możesz przeglądać bazę usług w naszym serwisie nie podając nam żadnych danych osobowych. Zbieramy wówczas tylko informacje które są dostępne w logach systemowych naszych serwisów. Są to np.: adres IP, z któego się łączysz, rodzaj Twojego systemu operacyjnego czy wersja przeglądarki internetowej. Dane te gromadzimy i przetwarzamy, aby móc jak najlepiej dopracować nasz serwis do Twoich potrzeb i aby korzystanie z niego było jak najbardziej uproszczone i wygodne.

Aby jednak móc w pełni korzystać z możliwości CZK.PL zobowiązany jesteś podać nam niezbędne dane tj. imię i nazwisko, dane do kontaktu i dane które maja być publikowane na stronach WWW serwisu CZK.pl. Dane których podanie jest obowiązkowe są w formularzach serwisu odpowiednio zaznaczone.

JAK WYKORZYSTUJEMY INFORMACJE O TOBIE

Twoje dane wykorzystujemy głównie do prawidłowego działania serwisu CZK.PL. Dane, któe otrzymasz o innych użytkownikach nie możesz wykorzystac do własnych celów jak np. nie morzesz wykorzystać adresu e-mail innego użytkownika do wysyłania mu spamu. Nie możesz także przekazywać tych danych osobom trzecim bez wyrażonej zgody użytkownika i CZK.PL.

Wykorzystujemy również informacje o Twoim zachowaniu na stronach serwisu CZK.PL. Potrzebne nam sa one do rozstrzygania ewentualnych sporów, egzekwowania zasad Regulaminu, kontaktu administratora serwisu z Tobą. Dzieki tym informacjom możemy równiez lepiej dostosować serwis CZK.PL dopotrzeb użytkownika, aby korzystanie z niego było proste, przejrzyste, wygodne i przede wszystkim bezpieczne. Dodatkowo dane e-mail do kontaktu z CZK i innymi instytucjami lub osobami wymienionymi w serwisie nie są dostępne publicznie. Kontakt w tym przypadku możliwy jest tylko po wysłaniu zabezpieczonego formularza.

PRYWATNOŚĆ HASŁA

Każdy użytkownik powinien chronić dostęp do swojego hasła i nie powinien w żadnym wypadku udostępniać swojego hasła osobom trzecim. Za wszelkie działania uzytkownika lub osób trzecich na rzecz jego konta odpowiada on sam. W przypadku podejrzenia o kradziez hasła należy niezwłocznie ja zmienić korzystając z Panelu uzytkownika lub powiadomić administratora serwisu.

DOSTĘP, WGLĄD I USUNIECIE DANYCH OSOBOWYCH

Serwis CZK.PL udostepnia swoim klientom wgląd i zmianę danych osobowych poprzez panel użytkownika. Do obowiązków uzytkownika należy aby jego dane były zawsze aktualne. Nie umożliwiamy innych metod wglądu i zmiany danych ososbowych poza wyżej podaną. Usunięcie danych osobowych użytkownika z bazy odbywa się na jego żądanie - należy wysłać zgłoszenie do firmy MarTech poprzez formularz kontaktowy. Zgłoszenie będzie rozpatrzone w ciągu siedmiu dni roboczych. W niektórych przypadkach firma MarTech może odmówić usunięcia części danych osobowych użytkownika (np.: w przypadku podejrzenia oszustwa, prowadzone śledztwo, nierozstrzygnięte spory, naruszenie regulaminu).

BEZPIECZEŃSTWO

Dane użytkownikow przechowywane i przetwarzane są z zachowaniem najwyższych zasad bezpieczeństwa. Dane te są chronione przed ingerencją, utratą lub kradzieżą procedurami spełniającymi wymagania prawa polskiego, a dostęp do nich ma tylko niewielka liczba uprawnionych osób. Firma MarTech stosuje kilka róznych poziomów zabezpieczeń, aby jak najlepiej dbac o bezpieczeństwo Państwa danych.
Procesy rejestracji i logowania są realizowane na stronach zabezpieczonych protokołem SSL.
 


Następne ->
 
   
 
© Copyright 2000 - 2021 CZK.PL. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Reklama i cennik  Polityka prywatności