REKLAMA  
 
   
 

                                                                                          

REKLAMA   W   SERWISIE  CZK.PL

 

Firma MARTECH SOFTWARE Sp. z o.o. w Szczecinie oferuje możliwość zamieszczania banerów reklamowych w serwisie Informacyjnym CZK.PL.
Banery reklamowe w serwisie CZK.PL to jeden z najtańszych i najbardziej skutecznych sposobów promowania towarów i usług, a także na zaprezentowanie wizerunku Państwa firmy. Serwis CZK.PL jest obecnie największym serwisem w zakresie zarządzania kryzysowego, który codziennie odwiedza coraz większa liczba osób.
Odwołania w wyszukiwarkach do naszego serwisu są pozycjonowane zawsze na pierwszej stronie.
Posiadamy odwołania w Wikipedii, na Naszej Klasie i na Facebook'u. Dzięki współpracy z innymi serwisami, a także z centrami zarządzania kryzysowego liczba osób odwiedzających naszą stronę stale wzrasta.
Dzięki popularności  serwisu. i częstych wyświetleń  reklama za niewielką cenę dotrze do szerokiej grupy odbiorców. 
Oferujemy umieszczenie Państwa  banerów  na naszej stronie w czterech możliwych miejscach w poszczególnych działach  serwisu.

Proponujemy trzy warianty wyświetleń:

   * forma wyświetlania stała - obejmuje wyświetlenie banera bez ograniczeń ilościowych  w ustalonym okresie czasowym. 

   * forma wyświetlania losowa - baner włączony jest w skład pakietu kilku banerów wyświetlanych na zmianę losowo. 

   * forma wyświetlania czasowa - baner włączony jest w skład pakietu kilku banerów wyświetlanych 2 razy w ciągu 60 sekund. 

W momencie, gdy zostaną osiągnięte zamówione limity czasowe lub limity wyświetleń ,system automatycznie wyłącza jego emisje.
Baner reklamowy należy dostarczyć do naszej firmy w formie obrazu w formacie: jpg, gif, png, swf, javascript lub inny według ustaleń  z podaniem odwołania po kliknięciu na baner.
Możecie Państwo zlecić nam wykonanie takiego banera  dostosowanego do Waszych potrzeb i wymagań . Dopasowujemy się do indywidualnych sugestii  i życzeń , które pozwolą na stworzenie reklamy spełniającej oczekiwania naszego klienta.

 

 

 

 

 


Następne ->
 
   
 
© Copyright 2000 - 2021 CZK.PL. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Reklama i cennik  Polityka prywatności